Sport 2015. március 22. 17:15

Kecelen nyert a Kiskunfélegyházi HTK

Nem bízta a véletlenre első helyének megtartását a megyei I. osztály listavezetője, a Kiskunfélegyházi HTK. Az együttes a 19. fordulóban Kecelen gyűjtötte be a három pontot. A fölényes, 5-0-ás sikerből Katona Balázs két góllal vette ki a részét.

Az őszi 3-1-es győzelmet követően joggal bizakodhattak a félegyháziak, hogy megőrzik előnyüket a megyei I. osztályú labdarúgó bajnokságban. A hazai csapat, a Kecel FC nem tartozik a bajnokság élgárdái közé, ennek ellenére nem vehette félvállról a KHTK a mérkőzést.

Az első gól elég korán, már a 13. percben megszületett, ekkor Valkai Tamás volt eredményes. (0-1)

A lehető legjobbkor, közvetlenül a szünet előtt kettőre nőtt a különbség Sándor László góljával. (0-2)

A KHTK játékosok a második félidőben sem hagyták el a góllövő cipőjüket, a 71. percben Katona Balázs találatával eldőlt az összecsapás. (0-3)

A hajrában a kiütésről Palásti Sándor és Katona Balázs gondoskodott. Újabb két góllal magabiztos sikert értek el a félegyháziak. (0-5)

Bács-Kiskun Megyei I. 19. ford. 2015. 03. 22.

Kecel FC- Kiskunfélegyházi HTK (0-2) 0-5

Gólszerzők: 13. p. Valkai Tamás, 45. p. Sándor László, 71. p. Katona Balázs, 83. p. Palásti Sándor, 85. p. Katona Balázs