Sport 2015. március 28. 12:40

Követni is nehéz volt a profikat

Képgaléria
Követni is nehéz volt a profikat
Látványos labdamenetek, szenzációs megoldások jellemezték Püski Lénárd és Hoffmann Péter bemutató mérkőzését március 28-án a kiskunfélegyházi fallabda pályán. Az eseményre amatőr játékosok és fallabda szeretők látogattak ki, akik egy-egy megoldás után vastapssal jutalmazták a pályán lévő profikat.

Püski Lénárd nyolcszoros junior bajnokként 2010-ben részt vett az U15-ös világbajnokságon, ahol csapatban második helyet szerzett. Emellett 2014-ben az U19-es EB-n negyedik lett Helsinkiben. Ugyancsak ebben az évben a felnőtt országos bajnokságon harmadikként zárt.

Ellenfele, Hoffmann Péter megfordult a Bundesligában, ahol a paderborni csapattal megnyerte 2012-ben a bajnokságot. Emellett négyszeres junior bajnok és a felnőtt OB-n 2012-ben az elődöntőbe jutott.

 

G. Z. 

Kövessen minket a Facebookon is!