Sport 2015. április 5. 19:00

A hajrában fordítva nyert a Kiskunfélegyházi HTK

A hajrában fordítva nyert a Kiskunfélegyházi HTK
Izgalmas mérkőzésen gyűjtötte be a három pontot Akasztón a megyei I. osztályú bajnokság 21. fordulójában a Kiskunfélegyházi HTK. A találkozó szünetében a még félegyháziak vezettek, de a második félidő elején fordított a hazai csapat. A hajrában a KHTK újabb két gólt szerezve előnybe került és 3-2-re megnyerte a mérkőzést.

A találkozón egészen a 42. percig kellett várni az első gólra, ekkor a KHTK-s Ábel Zsolt talált be. (0-1)

A középmezőnyhöz tartozó Akasztó nagy elánnal kezdte a második félidőt. A 49. percben egyenlített, majd az 53. percben a vezetést is átvette. (2-1)

 

Az utolsó 15 percnek ilyen állással fordultak neki a csapatok. A KHTK minden erejét mozgósította  a győzelem érdekében. A csereként beálló Mizsei Adrián a 77. percben egalizált, majd négy perccel később a KHTK vezetőedzője, Némedi Norbert szerezte meg a mindent eldöntő győztes gólt. (2-3)

 

A félegyháziak, ha nehezen is, de megszerezték a három pontot és továbbra is vezetik a bajnokságot a Soltvadkerten győző Híd SC előtt.  

 

Bács-Kiskun Megyei I. 21. ford. 2015. 04. 05. Vasárnap: 16:30

Akasztó FC (9.) - Kiskunfélegyházi HTK (1.) (0-1) 2-3

Gólszerzők: 49. p. Vida Tibor, 53. p. Juhász Tamás ill. 42. p. Ábel Zsolt, 77. p. Mizsei Adrián, 81. p. Némedi Norbert 

 

 G .Z.

Kövessen minket a Facebookon is!