Sport 2015. április 6. 11:20

Érmekkel tértek haza a diákolimpiáról fiatal bunyósaink

Képgaléria
Érmekkel tértek haza a diákolimpiáról fiatal bunyósaink
Érmekkel tértek haza a győri diákolimpiáról a kiskunfélegyházi Papp László Bokszakadémia versenyzői. A 13-15 éves korosztálynak szervezett megmérettetésen Búza Attila 41,5 kilogrammos súlycsoportban aranyérmet szerzett. A lányok nehézsúlyú csoportjában Dósai Kamilla a 2. helyen végzett, a 44,5 kilogrammos súlycsoportban Dora Henrietta a harmadik helyet szerezte meg.

Ramocsa Sándor edző elmondta, hogy növendékei jól teljesítettek. Ez reményt ad arra, hogy az egri Bornemissza Gergely Emlékversenyről is érmekkel térhetnek haza. Fontos, hogy az év eleji versenyeken jó eredményeket érjenek el, mert ezeken kerülnek kiválasztásra a magyar válogatott keret tagjai is. Véleménye szerint eddigi teljesítménye alapján Búza Attila esélyes lehet arra, hogy a nemzetközi versenyeken is ringbe állhasson.

s-r

Kövessen minket a Facebookon is!