Sport 2015. április 7. 08:40

Tapasztalatot szereztek a fiatal birkózók

Képgaléria
Tapasztalatot szereztek a fiatal birkózók
Nyársapáton léptek szőnyegre húsvét előtt nagyszombaton a Kiskunfélegyházi Vasas TK versenyzői a ceglédi birkózók által rendezett versenyen, ahol főleg olyan birkózók mérkőztek meg egymással, akik még nem rendelkeztek nagy tapasztalattal a sportágban. A félegyháziak közül többen először mérettették meg magukat, ennek ellenére szép sikereket értek el.

A lányok mezőnyében hárman is a dobogó legmagasabb fokára állhattak. Varga Bernadett (27 kg-ban), Tapodi Rebeka (32 kg-ban) és Stecenkó  Lili (54 kg-ban) minden ellenfelüket legyőzve végeztek az első helyen, míg Termol Tamara bronzérmes lett.

 

A fiúk is szépen helytálltak, sorozatban nyerték az érmeket.

A legfiatalabb 6-7 évesek között a 20 kg-os Makra Benjámin és a 35 kg-os Szécsényi Kornél bronzérmes lett.

A diák korosztályban Makra Levente 28 kg-ban második, 30 kg-ban Fekete Alex szintén második lett.

Karádi Roland a 32, Borto Dominik a 35 és Zsitva Attila a 42 kg-osok között harmadik helyen végzett.

Stecenkó Nándor a 46 és Bátyai Dorián az 50 kg-os súlycsoportban állhatott a dobogó második fokára.

A nehézsúlyú Duzmath Gábor nem talált legyőzőre, így aranyérmet nyert.

 

Edzők: Ván Jenő, Szabó József és Kelemen András

Kövessen minket a Facebookon is!