Program 2015. április 8. 09:00

Bolhapiac és Tavaszköszöntő

Képgaléria
Bolhapiac és Tavaszköszöntő
Két rendezvény várja az érdeklődőket a Huszka József Hagyományőrző Egyesület szervezésében április 11-én, szombaton Kiskunfélegyházán és Pálmonostorán.

Délelőtt az Innovációs Központban rendezi meg az egyesület tavaszi bolhapiacát. Az előrejelzések szerint az első igazi tavaszi hétvégén az intézmény udvarán kínálnak lehetőséget a város lakói számára, hogy megunt, felesleges tárgyaiktól megváljanak, illetve hozzájuthassanak használt, de jó állapotú eszközökhöz, ruházathoz.

13 órától Pálmonostorán Tavaszköszöntőre kerül sor a helyi Íjász Tagozat szervezésében. Közreműködnek a település egyesületei és civil szervezetei. Lesz ősi alapanyagokból készült ételek versenye, lovas és íjász program, szertűz, valamint kiállítást rendeznek a művelődési házban az "Ősi idők" címmel kiírt rajzpályázatra beérkezett rajzokból és a Kiskun Múzeum díszített tárgyaiból.


 

Kövessen minket a Facebookon is!