Sport 2015. április 12. 15:40

Angol utánpótlás vízilabda válogatott látogatott városunkba

Képgaléria
Angol utánpótlás vízilabda válogatott látogatott városunkba
Szentesen edzőtáborozott és április 11-én Kiskunfélegyházán szállt medencében az angol U14-es utánpótlás női válogatott. A külföldről érkező lányok a Kiskunfélegyházi Vízilabda Sport Egyesület korosztályos csapatával küzdöttek meg a városi uszodában. A mérkőzés előtt Csányi József polgármester, valamint Balla László alpolgármester és Szamosi Endre Kiskunfélegyháza sport tanácsnoka köszöntötte a megjelenteket.

Az edzőmérkőzést az idősebb játékosokból álló angolok nyerték meg. A félegyházi csapat a vendégek mellett ugyancsak profitálhatott a találkozóból. A korosztályos bajnokságok előtt kiváló felkészülést nyújtott számukra. 

 

 

G .Z. 

(Fotók: Kürti László)

Kövessen minket a Facebookon is!