Sport 2015. április 12. 20:05

Szuperrangadót nyert meg az Astra Kiskunfélegyházi Bulls

Hatalmas lépést tett a bajnoki cím felé a női futsal NBI első helyezettje, az Astra Kiskunfélegyházi Bulls. Az Astra a rájátszás 6. fordulójában a második helyen álló Hajdúböszörmény otthonában győzött 2-1 arányban. Az együttesből Dombai Nagy Anett és Szabó Boglárka szerzett gólt. Az értékes 3 ponttal az Astra 8 pontra meglépett riválisától és közel került a bajnoki címének megvédéséhez.

A hat pontos mérkőzésen már a 3. percben előnybe került az Astra; ekkor Dombai Nagy Anett volt eredményes. (0-1)

A végig szorosan alakuló találkozón a szünetig nem változott az állás.

A 28. percben gyors gólváltás után Pinczi Anita és Szabó Boglárka zörgette meg a hálót. (1-2)

A hajrában több gól már nem esett, az Astra négy fordulóval a rájátszás vége előtt 8 pontos előnyre tett szert a bajnokságban.

Női futsal NBI Felső-ág 6. ford. 2015. 04. 12.

Hajdúböszörményi TE- Astra Kiskunfélegyházi Bulls (0-1) 1-2

Gólszerzők: 28. p. Pinczi Anita ill. 3. p. Dombai Nagy Anett, 28. p. Szabó Boglárka