Sport 2015. április 15. 13:00

„Talpasaink” két aranyat is nyertek a Rezét Kupán

Képgaléria
„Talpasaink” két aranyat is nyertek a Rezét Kupán
A Kiskun Természetbarát SE túraszakosztálya hosszú évek óta eredményesen vesz részt a Rezét Kupa versenyeken. A természetjáró tájékozódási túraversenyt idén Balotaszállás és Öttömös környékén rendezték meg április 11-én. Félegyházáról 11 csapat indult a többszínnyomású térképpel és tájékozódási feladatokkal nehezített versenyen. Közülük két közösség az első helyezésért járó oklevéllel és kupával térhetett haza.

A Máté István, ifj. Máté István, Besze Zsolt és Beck Attila alkotta csapat a „B” kategóriában szerezte meg az aranyérmet.

Lőrincz Istvánné, Lőrincz Mátyás, Beck Lajosné, Hegedűs-Jász Lajosné, Hegedűs-Jász Lajos és Hegedűs-Jász Nikolett a „C” kategória csapatait utasították maguk mögé.

Az egyesület tagjainak ez a nap a sikeres verseny mellet egy kellemes kirándulást is jelentett a ragyogó tavaszi napsütésben. Miközben fejlesztették tájékozódási képességeiket , megismerkedtek a Duna-Tisza közi homokbuckás tájjal.

s-r
 

Fotó: Herédi Éva


 

Kövessen minket a Facebookon is!