• Kezdőlap
  • Hírek
  • Sport
  • A megyei II. osztályú csapatok itthon, a megyei I. osztályú gárda idegenben szerepel
Sport 2015. április 17. 10:25

A megyei II. osztályú csapatok itthon, a megyei I. osztályú gárda idegenben szerepel

A megyei II. osztályú csapatok itthon, a megyei I. osztályú gárda idegenben szerepel
Április 18-án, szombaton 17 órától mindkét megyei II. osztályú félegyházi együttes hazai környezetben lép pályára a labdarúgó bajnokságban. A harmadik helyen álló Kiskunfélegyházi HTK II. az első helyezett Városföld csapatát fogadja. Ezzel egy időben a Kiskunfélegyházi Vasutas a Tiszaalpárt látja vendégül. Április 19-én vasárnap 17 órától a megyei I. osztályú bajnokság listavezetője, a Kiskunfélegyházi HTK Kunszálláson vendégszerepel. Az együttes győzelem esetén megőrzi első helyét a tabellán.

Kövessen minket a Facebookon is!