Sport 2015. április 18. 20:05

Fordított, majd ikszelt a Tiszaalpárral a Vasutas

A szezonban eddig bemutatott hullámzó teljesítménye után ezúttal a szebbik arcát mutatta a Kiskunfélegyházi Vasutas a megyei II. osztályú bajnokságban. A félegyháziak április 18-án a középmezőnyhöz tartozó Tiszaalpárt fogadták. Az őszi 5-0-s vereséget követően most sikerült pontot szerezniük, hátrányból felállva 2-2-es döntetlent játszottak ellenfelükkel.

Az erőviszonyok alapján a vendég tiszaalpáriak számítottak a találkozó esélyesének, figyelembe véve az őszi mérkőzés végeredményét is.

A vendégek a 23. percben előnybe is kerültek, de nem tudták megtartani vezetésüket. A szünet után az 54. percben Kürtösi Szabolcs kiegyenlített, majd a 64. percben Abonyi Péter góljával a vezetést is átvette a Vasutas. (2-1)

A fordulatos mérkőzésen a 80. percben érkezett a tiszaalpári válasz, ekkor Gálfi Mihály talált a hálóba. (2-2)

A pontosztozkodás után a Vasutas maradt a 12. helyen, míg a Tiszaalpár jelenleg a 6. a tabellán.

Bács-Kiskun Megyei II. Észak 21. ford.

Kiskunfélegyházi Vasutas SK- Tiszaalpár SE (0-1) 2-2

Gólszerzők: 54. p. Kürtösi Szabolcs, 64. p. Abonyi Péter ill. 23. p. Pásztor Gyula, 80. p. Gálfi Mihály