Helyi hírek 2015. április 24. 14:40

Saját készítésű tésztával hálálta meg a köszöntést

Képgaléria
Saját készítésű tésztával hálálta meg a köszöntést
A napokban köszöntötte 90. születésnapján Balla László alpolgármester és Bense Zoltán önkormányzati képviselő a város nevében Palotás Lászlónét. A szépkorú hölgy úgy gondolta, viszonozza a látogatást és ma bekopogtatott a polgármesteri hivatal ajtaján, hogy az önkormányzat figyelmességét saját készítésű csigatésztával hálálja meg. No, meg egy kis beszélgetésre is vágyott, ami természetesen nem maradt el. Felidéződött az életút, előkerültek a családi fotók is. Veronka néni most is kifejtette, hogy mindenképpen szeretné megélni a századik esztendőt, huncutul kifejezve, hogy a köszöntésével járó oklevél és pénzecske akkor sem jön majd rosszul.

Kövessen minket a Facebookon is!