Sport 2015. április 25. 20:40

4-3-as győzelemmel előzött a Kiskunfélegyházi Vasutas

Ritkaság számba menően ezúttal is 4-3-as végeredmény született a Kerekegyházi SE és a Kiskunfélegyházi Vasutas összecsapásán. Ősszel 4-3-ra a vendég kerekegyháziak győztek, míg április 25-én, a megyei II. osztály 22. fordulójában a félegyháziak nyertek ugyancsak 4-3-ra Kerekegyházán.

Az alsóházi rangadót a hazaiak kezdték jobban, már a 9. percben előnybe kerültek. (1-0)

A Kiskunfélegyházi Vasutas viszonylag gyorsan, a 19. percben egyenlített  ki Kürtösi Szabolcs góljával. (1-1)

A gól-gazdag találkozón közvetlenül a szünet előtt ismét a kerekegyháziak szereztek gólt, azonban erre is érkezett válasz az 53. percben Makai Zoltán révén. (2-2)

A félegyháziak először a 65. percben jutottak előnyhöz Árvai Tamás öngóljával, de mindössze 3 percig örülhettek, a 68. minutumban ismét döntetlenre alakult az állás. (3-3)

A hajrában mindkét együttes megszerezhette volna a vezetést, de ez végül a Vasutasnak sikerült. Seres János a 80. percben döntötte el a mérkőzést. (3-4)

A félegyháziak győzelmükkel a Kerekegyházát megelőzve a 10. helyre ugrottak előre a tabellán.

Bács-Kiskun Megyei II. Észak 22. ford. 2015. 04. 25.

Kerekegyházi SE- Kiskunfélegyházi Vasutas SK (2-1) 3-4

Gólszerzők: 9. p. Dajka Tamás, 45. p. Magyar Mihály, 68. p. Polgár Zoltán ill. 19. p. Kürtösi Szabolcs, 53. p. Makai Zoltán, 65. p. Árvai Tamás (öngól), 80. p. Seres János