Sport 2015. április 27. 09:45

Vereséggel zártak itthon a megyei férfi kézisek

Képgaléria
Vereséggel zártak itthon a megyei férfi kézisek
Utolsó hazai mérkőzését játszotta a megyei férfi kézilabda bajnokság 2014/15-ös kiírásában a Félegyházi KSC április 26-án a Kész Arénában. Az együttes azt a Soltvadkerti KUSE-t látta vendégül, amelynek otthonában ősszel 22-20-ra győzni tudott. A soltvadkertiek ezúttal visszavágtak a félegyháziaknak. Szoros első félidőt követően 27-21-re megnyerték az összecsapást. A vendégek sikerükkel megelőzték a Félegyházi KSC-t a tabellán, amely az ötödik helyről várhatja az utolsó fordulót. Az FKSC a bajnokság jelentős részében a dobogóra is esélyes volt, de egy fordulóval a szezon zárása előtt maximum a negyedik hely érhető el számukra. Ehhez május 9-én az utolsó fordulóban Bácsalmáson kellene megszerezniük a kettő pontot.

Bács-Kiskun megyei férfi 17. ford.

Félegyházi KSC- Soltvadkerti KUSE (9-10) 21-27

 

Bács-Kiskun megyei férfi 18. ford. /Záró forduló/ 2015. 05. 09. 12:30

PVSE Bácsalmás- Félegyházi KSC 

 

 

G. Z. 

Kövessen minket a Facebookon is!