Sport 2015. április 27. 12:35

Országos bajnokságon szerepeltek a duatlonosok

Képgaléria
Országos bajnokságon szerepeltek a duatlonosok
Kaszón rendezték meg április 26-án a Gyermek, Serdülő, Sprint Duatlon Országos Bajnokságot. A félegyházi Jogging Plus Szuperinfó Futóklub Triatlon szakosztály versenyzői technikai elemekben gazdag pályán versenyezhettek a somogyi dombok között. A futó pálya és a kerékpáros pálya enyhe emelkedőkkel, lejtőkkel, több fordítóval kialakított versenyterepen volt. A futamokon átlagosan 45-55 fő indult el egyszerre. A kerékpáros pálya 3-4m széles övben állt rendelkezésre. Az alföldi versenyzők a szokatlan terepviszonyokhoz képest jól teljesítettek.

Újon „B” kategória:        1km futás,4km kerékpár 500m futás

 

Trungel-Nagy Kolos

3. helyezés

 

 

Csontos Dóra

7. helyezés

 

 

 

 

 

 

 

 

Gyermek kategória:

2km futás, 8km kerékpár, 1km futás

Fricska Anna

5. helyezés

 

 

 

 

 

 

 

Serdülő Kategória:

3km futás, 12km kerékpár, 1,5km futás

Baltás Olga

2. helyezés

 

 

Csontos Fanni

33. helyezés

               

Németh László, klub elnök      

Kövessen minket a Facebookon is!