Sport 2015. április 28. 12:10

Algyőn osztották a pofonokat a KHTK versenyzői

Képgaléria
Algyőn osztották a pofonokat a KHTK versenyzői
Az algyői ökölvívó szakosztály szervezésében Pofonpartit rendeztek április 26-án az algyői faluházban, ahol a Kiskunfélegyházi HTK Ökölvívó Szakosztályának 7 versenyzője is ringbe lépett. Az eseményen több mint 10 egyesület 100 versenyzője ragadott kesztyűt.

A félegyháziak közül Provics Panna (38 kg.), Provics Gergő (46 kg.), Gondi Péter (52 kg.), Tóth Ferenc (52 kg.), Endre Krisztina (54 kg.), Mátrai Klaudia (54 kg.) és Fekete Vendel (54 kg.) mérettette meg magát.

A KHTK tagjai minden ellenfelüket legyőzték, egyedül Fekete Vendel szenvedett vereséget, akit orrvérzés miatt leléptettek.

A félegyházi fiatalok a Pofonoparti során most is értékes tapasztalatokat szereztek, ami jól jöhet a későbbi tétmeccsek során.

A tervek szerint a KHTK Ökölvívó Szakosztálya a Városalapítók Napján nemzetközi versenyt rendez a Béke téren.

További hír, hogy a csapatból Endre Krisztina jelenleg Tatán edzőtáborozik.

 

 

G. Z.

 

Kövessen minket a Facebookon is!