Helyi hírek 2014. március 7. 05:13

Bál a Darvasban

Képgaléria
Bál a Darvasban
Február 22-én rendezte meg hagyományos jótékonysági bálját a Kiskunfélegyházi Darvas József Általános Iskola.

Az igazgatónő, Jankovszki Zoltánné megnyitója és köszöntője után az iskola diákjai színvonalas műsorszámokkal köszöntötték a népes vendégsereget. Mindhárom első osztály fellépett, farsangi táncaikat mutatták be a medúzák, a matrózok és a kéményseprők. Ezután a teljes harmadik évfolyam néptánca szórakoztatta a nagyérdeműt. A felső tagozatosok közül a 6. a osztály lányai csodálatos bécsi keringőt táncoltak. Az izgalmas bemutatót a 7. a osztályos gyerekek farsangon is bemutatott modern tánca koronázta meg.

A jó hangulatot DJ. Fejes retró discoja alapozta meg. Éjfél körül meglepetés vendégként a Mazsorett Együttes lépett fel a tőlük megszokott magas színvonalon. A tombolasorsolás után még több órán át folyt a bál. A nagy sikerű rendezvény az iskola összes dolgozójának és a szülői közösségnek áldozatos, együttes munkáját bizonyítja. A bevétel legnagyobb részét a diákok gyermeknapi rendezvényére fordítja majd az iskola.

Kövessen minket a Facebookon is!