Helyi hírek 2015. május 1. 20:55

Esküt tett a diákpolgármester és segítői

Képgaléria
Esküt tett a diákpolgármester és segítői
A városháza dísztermében tettek esküt a Gyermek- és Ifjúsági Diák Önkormányzat április 21-én megválasztott tagjai, közöttük Nagy Bálint diákpolgármester, az április 30-i képviselő-testületi ülést megelőzően. A megválasztásukat tanúsító oklevelet Csányi József polgármestertől vehették át. A kiskunfélegyházi képviselő-testület áprilisi ülésének első napirendi pontja a 2015. évi Gyermek- és Ifjúsági Önkormányzat választásáról szóló beszámolót elfogadása volt.Mint arról korábban már beszámoltunk, a 13 iskola tanulóinak szavazatai alapján a Nagy Bálint diákpolgármester munkáját segítő testület tagjai lettek: Orlik Dalma, Sárai Szabó Dorina(Constantinum Intézmény), Miklya Csanád Máté, Kurucz Ágnes (Móra Ferenc Gimnázium), Kovács Nikoletta, Tóth Regina (Szent Benedek Gimnázium), Andrási Dorina, Német Szabina (Kossuth Lajos Szakképző Intézmény), Bakró Dániel, Boros Lizandra (Mezőgazdasági Szakközépiskola), Darányi Miklós, Körözsi Martina (közgazdasági Szakközépiskola), Kecső Dóra, Tóth Violetta (Darvas József Általános Iskola), Radnóti Kamilla, Oroszi Noémi(József Attila Általános Iskola), Dinnyés Dorina, Makai Viktória (Platán Iskola), Tulkán Gitta, Bakó Liza (Dózsa György Általános Iskola), Szabó Dorottya, Lőrincz Zsófia (Batthyány Lajos Általános Iskola), Nagy Bettina, Somodi Beatrix (Göllesz Viktor Általános Iskola), Kiss Anna, Almási Emerencia (Constantinum Móra Ferenc Általános Iskola).


Fotó: Kürti László


 

Kövessen minket a Facebookon is!