• Kezdőlap
  • Hírek
  • Sport
  • Ultrafutás- Kádár Kitti mintegy 120 kilométert teljesítve ezüstérmes
Sport 2015. május 3. 12:19

Ultrafutás- Kádár Kitti mintegy 120 kilométert teljesítve ezüstérmes

Képgaléria
Ultrafutás- Kádár Kitti mintegy 120 kilométert teljesítve ezüstérmes
Sárváron rendezték meg április 26-án vasárnap az ultrafutás országos bajnokságát. A hagyománynak megfelelően a résztvevők a sárvári Kinizsi vár körüli 1030 méteres pályán futottak választásuk szerint 6, 12 vagy 24 órán keresztül. Kádár Kitti a 12 órás futamon 119, 385 kilométert lefutva ezüstérmet szerzett Maráz Zsuzsanna mögött. A férfiaknál ezt a távot Sípos Csaba nyerte. A 24 órás futamoknál Belej-Fekete Bálint és Makai Viktória ért elsőként a célba. Kádár Kitti korosztályában magyar bajnok lett.

Kövessen minket a Facebookon is!