• Kezdőlap
  • Hírek
  • Sport
  • „Játékszerhez” jutottak a középiskolák a KKC Baráti Körének jóvoltából
Sport 2015. május 5. 13:00

„Játékszerhez” jutottak a középiskolák a KKC Baráti Körének jóvoltából

Képgaléria
„Játékszerhez” jutottak a középiskolák a KKC Baráti Körének jóvoltából
Újabb kiváló kezdeményezést valósított meg idén tavasszal a Kiskunfélegyházi Kosárlabdázók Clubjának Baráti Köre. A kör tagjai ezúttal a félegyházi középiskolákat látogatták meg kosárlabdával teli zsákokkal. A labdákat a Baráti Kör tagjai és támogatói adományozták az intézményeknek, ezzel is segítve a városi kosárlabdázás fejlődését, a diáksport bázisának növelését. A tervek szerint a KKC Baráti Köre tovább folytatja a kosárlabdázás népszerűsítését. A következő tanév elején az általános iskolákat látják el új „játékszerekkel”.

A BARÁTI KÖR CÉLJA

 

1.) A Baráti Kör alapvető célja Kiskunfélegyháza város kosárlabda sportjának fejlesztése, segítése, ezen belül is kiemelten az utánpótlás nevelése, részükre a versenyszerű sportolás lehetőségeinek biztosítása továbbá a Kiskunfélegyházi Kosárlabdázók Clubja céljainak támogatása.

2.) A Baráti Kör a versenyszerű sportolás lehetőségein túl célul tűzi ki az iskolai diáksport, valamint a kedvtelésből űzött sportolás, testedzés, valamint a pihenés és felüdülés lehetőségeinek támogatását.

3.) A Baráti Kör célja a múlt emlékeinek felkutatása, a hagyományok ápolása, megőrzése a következő nemzedék számára történő átadása.

4.) A Baráti Kör – céljai megvalósítása érdekében- támogatásukat igényelve, együttműködik kiemelten a Kiskunfélegyházi Kosárlabdázók Clubjával, a helyi és területi állami és önkormányzati szervekkel, gazdálkodó, társadalmi, érdek képviseleti és sportszervezetekkel, valamint Kiskunfélegyháza sportszerető közönségével.

 

III.

A CÉL ELÉRÉSÉT SZOLGÁLÓ TEVÉKENYSÉG

1.) A KKC utánpótlás versenysportjának támogatása.

2.) A KKC által szervezett városi diáksport, tömegsport rendezvények támogatása.

 

 

Kiskunfélegyháza kosárlabda sportjáért,

a félegyházi utánpótlásért”

Tagjaink, akik hozzájárultak...

 

Ágó Ferenc, Albrecht Lászlóné, Bali Kinga, Bense Anikó, Bokányi Rita Virág, Borbély Imre, Bozóki László, Csernik Norbert, Dudás Balázs, Dudás Éva, Dudás Lajos, Dr. Faragó Zsolt, Farkas István, Farkas Róbert, Fazekas Tibor, Fekete Gábor, Ferenczi Renáta, Gál János, Gedeon Zsolt, ifj. Görög Imre, Gulyás Norbert, Gulyás Tamás, Gyenes Attila, Győri Györgyné, Hajnal Csilla, Hegedűs Ákos, Dr. Horváth Tibor, Huszár Alex, Huszka Zsolt, id. Iványi Ferenc, ifj. Iványi Ferenc, Jáger Attila, Jégh János, Juhászné Fekete Erika, Kelemen András, id. Kelemen József, Kelemen Józsefné, ifj. Kelemen József, Dr. Kincses Zoltán, Kiovszky Lászlóné, Kis-Czakó László, Kiss Brigitta Andrea, Kissné Kovács Ilona, Kocsis Imre, Kolossa Inez, Kondor Szilvia, Kósáné Kalmár Katalin, Könyves Gábor, Laczkó Melinda, Ladányi Anita, Lajos Norbert, Losonczi Róbert, Maros Erzsébet, Maros Tibor, Mészáros Zoltán, Míg Dóra, Nemcsok Attila, Németh Péter István, Paksi Zsolt, Papp Tamás, Pataki István, Petheő Géza, ifj. Petheő Géza, Polyák István, Dr. Pozsár Miklós, Rabi Illés, Rádi Dezső, Rekedt-Nagy József, Retkes Kornél, Retkes Tamás, Sárkány Mária, Seres Ildikó, Seres Tibor, Simonyi Éva, Simonyi Sándor, Sipos Róbert, Süveges Sándor István, Szabady Gabriella, Szabady László, Szabó Miklós, Talárcsik Nándor, Tamás Attila, Tarjányi László, Tóth Iván, Tóth Józsefné, Tóth Levente, Tóth-Fodor Anett, Varga Ákos, Vidéki Mihály

 

Csatlakozzon hozzánk és támogassa a félegyházi kosárlabda sportot! Legyen Ön is Baráti Kör tag!

Elérhetőségünk:[email protected]

 

 

 

G. Z.

Kövessen minket a Facebookon is!