Kultúra 2015. május 9. 14:30

Önfeledtséget és játékosságot sugároznak az alkotások

Képgaléria
Önfeledtséget és játékosságot sugároznak az alkotások
A művelődési központ aulájában nyílt meg az Alapfokú Művészeti Iskola grafika- és kerámia szakos tanulóinak kiállítása. A növendékek minden tanévben új tematika alapján dolgoznak. Idén a madár anatómiájától és motívumként kezeléséig jártak be hosszú utat. A legszebb művekből válogatott tárlatot Répa Mónika drámapedagógus ajánlotta a művészetpártolók figyelmébe.

A zenélés, a színjáték, a tánc és az alkotó kézművesség ereje abban rejlik, hogy visszairányítja figyelmünket a testünkre, és segít abban, hogy átéljük és szabadon kifejezzük a bennünk lévő érzéseinket, valamint megtanít arra, hogy odafigyeljünk belső igényeinkre. A kiállításon látható alkotások önfeledtséget, játékosságot, tisztaságot és igényességet sugároznak - mondta megnyitójában Répa Mónika.

s-r


 

Kövessen minket a Facebookon is!