Sport 2015. május 8. 22:20

Életben tarthatja bajnoki reményeit a KHTK kézilabdacsapata

Életben tarthatja bajnoki reményeit a KHTK kézilabdacsapata
Két dolog is fűtheti a NBII második helyén álló Kiskunfélegyházi HTK kézilabdacsapatát, egyrészt visszavághatnak a Makónak az őszi 34-30-as vereségért, másrészt kis szerencsével versenyben maradhatnak az első helyért egy fordulóval a bajnokság vége előtt. Ehhez le kell győzniük május 9-én szombaton a Makó együttesét, akiket 18 órától a Kész Arénában látnak vendégül. A listavezető Törökszentmiklós ezzel egy időben a harmadik helyezett Mezőtúr otthonában szerepel, ahol egy esetleges pontvesztéssel nyílttá válhat a bajnokság. A Törökszentmiklós és a KHTK az utolsó forduló ki-ki meccset játszik egymással, ősszel e találkozón 35-33-as félegyházi siker született.

NBII Délkelet 21. ford. 2015. 05. 09. Szombat: 18:00 (Kész Aréna)

Kiskunfélegyházi HTK (2.)- Makói KC (6.)

Ősszel: 30-34

 

G. Z. 

Kövessen minket a Facebookon is!