Sport 2015. május 14. 14:50

Gimis negyedik hely a Grosics Gyula Emléktornán

Május 13- 14. között kispályás labdarúgó tornát rendeztek Grosics Gyula emlékére a Lakiteleki Népfőiskolán, ahol a Móra Ferenc Gimnázium csapata is részt vett. A versenyen 2000. január elseje után született diákok játszhattak. Nagy Ferenc és Abonyi Péter tanítványai egy győzelmet és egy döntetlent értek el, emellett két vereséget szenvedtek, amivel a negyedik helyen zártak.

A tornát a kiskőrösiek nyerték a Soltvadkertet megelőzve. Harmadikként Kecskemét, ötödikként a Szabadszállás csapata végzett. A torna legjobb játékosa a gimnázium tanulója, Csalár Ákos lett. A gimis csapat tagjai: Hostyánszki Levente, Csalár Ákos, Oroszi Olivér, Lengyel Csanád, Barna-Pap Adrián, Takács Csaba, Huszka Bendegúz, Oláh-Marcényi Károly.