Helyi hírek 2015. május 26. 13:30

Permetezik a platánfákat

Permetezik a platánfákat
A Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Osztálya értesíti a lakosságot, hogy a város belterületén elvégzik a platánfák növényvédelmi permetezését a délutáni, esti órákban. A munkálatok várható időpontja: május 27., szerda. Amennyiben az időjárás miatt nem végezhető el a növényvédelem, úgy azt 28-án, vagy 29-én pótolják. Kérik a lakosság türelmét és megértését.Alkalmazásra kerülő permetezőszerek:

- Mirage 45 EC - gombaölő, gyenge méreg, méhekre nem, vízi élőlényekre közepesen veszélyes

- Decis 2,5 EC - rovarölő, veszélyes méreg, méhekre mérsékelten, vízi élőlényekre közepesen veszélyes

- Dimilin 25 WP - rovarölő, gyenge méreg, méhekre mérsékelten, vízi élőlényekre kifejezetten veszélyes


 

Kövessen minket a Facebookon is!