• Kezdőlap
  • Hírek
  • Sport
  • Május 23-án rendezik a Kuchinka Vilmos úszóversenyt (2014-es videóval)
Sport 2015. május 16. 16:30

Május 23-án rendezik a Kuchinka Vilmos úszóversenyt (2014-es videóval)

Mint minden évben, ezúttal is a Városalapítók Hetéhez kapcsolódva tartják meg a Kuchinka Vilmos Nemzetközi Úszó Emlékversenyt május 23-án, a félegyházi strandon. A Kiskunfélegyházi Úszó Egyesület immár a 12. „Kuchinkát” szervezi meg, ami a térség egyik legnagyobb utánpótlás úszóversenyét számít. A tavalyi megmérettetésen 36 arany, 21 ezüst és 17 bronzérmet nyertek a félegyháziak, amivel a vándorserleget is megszerezték. A csapatbeli elsőség megvédése mellett a jó időjárásért is szorítanak a szervezők, lévén hogy szabadtéri versenyről van szó. Az esemény szombaton 10 órakor kezdődik.

Kövessen minket a Facebookon is!