Kultúra 2015. május 23. 09:10

Üveg- és acélszobrok a kerti tónál

Képgaléria
Megkegyelmezett az időjárás és péntek estére, a Miénk itt a tér kiállításmegnyitójára elállt az eső Félegyházán. Sokan voltak kíváncsiak a sajátos hangulatú éjszakai eseményre, és aki eljött, nem bánta meg.

A Feltrei zászlóforgatók csoportjának műsorát követően Csányi József, Kiskunfélegyháza polgármestere köszöntötte a megjelent művészeket és látogatókat. A megnyitón jelen voltak a kiállított szobrok és fotók alkotói: Nagy Dezső üvegszobrász, Ujvári Sándor fotográfus, és Árvai István, a KÉSZ-csoport művészeti gyűjteményének vezetője. A látogatók fáklyák fényénél egy egészen sajátos hangulat részesei lehettek a Petőfi-kútból kialakított kerti tó szomszédságában kialakított kiállítótérben, amelynek megteremtéséért Kovács-Csonka Szilvia, a művelődési központ igazgatója köszönetet mondott Fekete László és Lantos Szabolcs főszervezőknek.


 

Kövessen minket a Facebookon is!