Sport 2015. május 24. 08:30

Egyre több a fiatal fogathajtó

Képgaléria
Egyre több a fiatal fogathajtó
35 jelentkezőből 18-an jöttek el a Félegyházi Lovasklub fogathajtó C kategóriás versenyére szombaton. S bár a rendezvényt valóban esőben kezdték meg a Vasas Sportpályán, az első forduló után kisütött a nap, és a kedvező időjárás kitartott a verseny végéig.

Tapodi József, a Félegyházi Fogathajtó Egyesület alelnöke, a verseny főszervezője elmondta: külön öröm a szervezőknek és a sporttal foglalkozóknak egyaránt, hogy egyre több fiatal választja a fogathajtást. Ezúttal a legifjabb versenyző a 10 éves Ménes Marci volt, akinek ez volt az első versenye. Szabadidősben hajtott a felnőttek között, és megmutatta, hogy jó versenyző lesz belőle. 
 

Eredmények:

C kategória:

1. Gyulai Norbert

2. Józsa László

3. Vírok Károly
 

Szabadidős 

1. Tar Mihály

2. Hegyi Sándor

3. Benséné Albert Anikó
 

1-es fogat szabadidős

1. Kéri Tibor

2. ifj. Tapodi József

3. Pap-Szigeti Eszter
 

Póni fogathajtás

1. Fóring József

2. Fóring Tünde

3. Kulity István 

Kövessen minket a Facebookon is!