Program 2015. június 6. 07:30

Fiatal kutatókat ismerhetünk meg

Fiatal kutatókat ismerhetünk meg
A Kiskun Múzeum tisztelettel meghív minden érdeklődőt június 6-án, szombaton 10 órára, a „FIATAL KUTATÓK BEMUTATKOZÁSA” előadás-sorozatának első állomására. A délelőtt folyamán mutatkozik be Dr. Kertész Attila, a Szegedi Tudományegyetem Szoftverfejlesztés Tanszékének oktatója, az MTA SZTAKI Párhuzamos és Elosztott Rendszerek Kutatólaboratóriumának tudományos munkatársa, a Felhő kutatócsoport tagja és Dr. Kertész Szabolcs, a Szegedi Tudományegyetem Mérnöki Kar tudományos munkatársa (oktatási területe: vizi közművek, csatornázás, szennyvízkezelés, élelmiszeripari transzportfolyamatok, membrán elválasztási technikák a szennyvíztisztításban, környezettechnika, környezetgazdálkodás).

Kövessen minket a Facebookon is!