Sport 2015. június 3. 14:40

Közel kétszázan rúgták a bőrt (Eredményekkel)

Képgaléria
Közel kétszázan rúgták a bőrt (Eredményekkel)
Tizenhat felnőtt és öt gyermekcsapat részvételével rendezték meg a III. Utcák és Terek bajnokságot Kiskunfélegyházán, a Bulls pályán május 30-án. Az esemény a város egyik legnagyobb amatőr kispályás focibajnokságának számít. A napsütötte időjárás kedvezett a versenynek, amelyre rekord létszámú csapat nevezett. A felnőttek között a „10 Ronin”, a gyermekeknél a „Bajnokok” győztek.

Horváth Tamás, szervező: "Harmadik alkalommal rendeztük meg Félegyháza legnagyobb amatőr kispályás focibajnokságát. Rekord számú gyermek és felnőtt résztvevővel indult a buli, remélem mindenki megelégedésére. Köszönetet kell mondanom az önkéntes segítőinknek, játékvezetőknek és támogatónknak a Félegyházi Kenyér-nek, Bodor Jánosnak, Iványi Ferencnek és Mesterházy Attila-nak az MSZP országgyűlési képviselőjének, akinek jóvoltából egyedi kupák és az érmek kerültek átadásra a torna legjobbjai részére."

 

 

III. Félegyházi Utcák és Terek Bajnokság

Kispályás Labdarúgó Bajnokság

1.10 Ronnin

2. Mennyei FC

3. AA

4. Grund 2010

 

Legjobb kapus: Faragó Ádám

Legjobb góllövő: Páncél István

 

Gyermekbajnokság:

1. Bajnokok

2. Gólvágók

3. Pálya Ördögei

4. Józsefes Baráti Kör

5. Aranycsapat

 

Legjobb góllövő: Molnár Imre - 8 gól

Legjobb kapus: Kovács Bálint

Legjobb játékos: Kerekes Dezső - 6 gól

Legjobb fiatal játékos: Görög Nándor

 

Szervezők:

Horváth Tamás önkormányzati képviselő, az MSZP városi elnöke

Eszik Bence a Művelődési és Szociális Bizottság tagja, a Societas alelnöke

 

 

 

G. Z. 

Kövessen minket a Facebookon is!