Helyi hírek 2015. június 7. 17:50

Több mint 1,5 millió forint gyűlt össze

Képgaléria
Nagy sikerrel zárult a június 6-án megrendezett Jótékonysági Retro Disco a Rocktárban. Az ötletgazda Lajos Zoltán „Született Kiskunfélegyházán” címmel valósította meg az eseményt, távlati célként a szülészet visszaállításáért. Ehhez többek között eszközökre van szükség. Első körben a szülészeti és nőgyógyászati rendelő részére egy ultrahangos fejegység megvásárlására folyt gyűjtés, ami hozzávetőlegesen 2 millió forintba kerül. A Retro Disco bulizói és a támogatók segítségével az eszközt még idén át adják a kórház számára.
A gyűjtésben nemcsak a jegyvásárlók, hanem a fellépők is segédkeztek. A Láma Dalai és az őt követő 6 lemezlovas (Dj Kopasz, Dj Basics, Dj Parádi, Dj Fejes, Lajos Zoli, Tokaji Pali) mindegyik tagja egy cél érdekében fogott össze. 
A szervező Lajos Zoltán kiemelte, fontosnak tartja, hogy egy ilyen léptékű (32 ezer) város rendelkezhessen szülészettel. 
A tervek szerint a jótékonysági retro bulit minden évben megvalósítják. 
 
 
G. Z. 
 
 
 
 
 

Kövessen minket a Facebookon is!