Helyi hírek 2015. június 10. 13:00

Ingyenes meleg étel, rászoruló gyerekeknek

Ingyenes meleg étel, rászoruló gyerekeknek
327 rendszeres gyermekvédelmi kedvezményben részesülő hátrányos, halmozottan hátrányos helyzetű, illetve a Gyermekjóléti Szolgálat javaslata szerint rászoruló félegyházi gyermek kap június 16. és augusztus 28. között naponta egyszer ingyenesen meleg ételt.

Ehhez – a gyermekszegénység elleni program keretében nyári étkeztetés támogatására meghirdetett pályázat keretében – több mint 6 millió forint támogatást nyert Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata.

További tájékoztatás a 06-76/562-047 telefonszámon, vagy személyesen a Polgármesteri Hivatal Jegyzői Iroda Szociális Csoportjánál (6100 Kiskunfélegyháza, Kossuth utca 1. II. emelet 74.) alatt kérhető.


Fotó: illusztráció



 

Kövessen minket a Facebookon is!