Sport 2015. június 21. 16:05

Három Astra játékos az olaszok ellen

Három Astra játékos az olaszok ellen
A magyar női futsal válogatott nemzetközi barátságos mérkőzéseket vív Olaszország csapata ellen június 24-28. között. Az olasz női futsal válogatottnak ez lesz az első találkozója, a bajnokságukat a Ternana nyerte a Lazióval szemben magyar játékossal a soraiban. Az első mérkőzést Rómában, szabadtéren rendezik a Pietrangeli tenisz-szentélyben, amelyről élő közvetítést ad a RAI televízió június 25-én, 20:30-kor. A második találkozóra néhány nappal később Montesilvanoban kerül sor. A válogatottban az Astra Kiskunfélegyházi Bulls bajnok - és kupagyőztes csapatából Vincze Anikó, Megyes Ágnes és Szabó Boglárka is pályára léphet.

A magyar válogatott kerete:

 

Vincze Anikó        Astra HFC

Hargas Annamária BME FC

Radics Ágnes       DEAC

Megyes Ágnes      Astra HFC

Szabó Boglárka     Astra HFC

Halászi Kinga        Hajdúböszörményi TE

Kovács Aliz Miskolci Vénusz

Bernáth Csilla        Miskolci Vénusz

Újvári Krisztina     Luparense

Üveges Katalin      Ternana 5 Calcio

Csepregi Gabriella VS Lanciano

Szekér Anita         BME FC

Ganczer Hajnalka  BME FC

Varga Adél  Tolna Mözs

 

 

Kövessen minket a Facebookon is!