Sport 2015. június 23. 16:15

Triatlon Diákolimpiai Országos bajnok lett Trungel-Nagy Zalán

Triatlon Diákolimpiai Országos bajnok lett Trungel-Nagy Zalán
A Szeged melletti Maty-éri Nemzeti Kajak-kenu és Evezős Olimpiai Központban rendezték meg a Triatlon Diákolimpia Országos Döntőt június 14-én. A félegyházi Jogging Plus Szuperinfó Futóklub Triatlon Szakosztályának versenyzői iskolákat képviselve indultak el a megmérettetésen és szereztek értékes pontokat, helyezéseket. Az eredményeket összegezve 4 érmes egyéni helyezés és egy oklevél lett a sportolók elismerése, a diákolimpián az első hat helyezettet díjazták. Minden félegyházi versenyző „A” kategóriában indult.

Eredmények részletesen:

I. Korcsoportban 100m úszás, 1km kerékpár, 250m futás

Trungel-Nagy Zalán: 1. helyezés

Domonkos-Kószó Marcell 3. helyezés

Kis Roland: 20. helyezés

 

II. Korcsoportban 100m úszás, 2km kerékpár, 500m futás

Papp Laura: 7. helyezés

Csontos Dóra: 13. helyezés

Trungel-Nagy Kolos: 3. helyezés

 

III. korcsoportban 200m úszás, 4km kerékpár, 1000m futás

Fricska Anna: 3. helyezés

IV. korcsoportban 300m úszás,8km kerékpár, 2000m futás

Baltás Olga: 5. helyezés

 

V. korcsoportban 500m úszás, 12km kerékpár 3000m futás

Fricska Fanni: 7. helyezés

 

 

Kövessen minket a Facebookon is!