Sport 2015. június 30. 10:00

Amatőrök ragadtak ütőt

Képgaléria
Amatőrök ragadtak ütőt
Június harmadik hétvégéjén 18. alkalommal rendezték meg a városi strand melletti teniszpályákon a Bene György Emlékversenyt amatőr teniszezők részére. Szombaton az egyéni versenyzők, míg vasárnap a párosok mérkőztek meg. Az egyéni verseny döntőjében a horvát származású Boris Gorupec magabiztos játékkal Bársony Zoltán ellen szerezte meg immár a 2. győzelmét. A páros döntőben a félegyházi Dinnyés Gábor, Seres Zsolt páros szoros csatában maradt alul a Tóth László, dr. Ádám Gyula kecskeméti duóval szemben.

Eredmények:

Férfi egyéni:

1.       Boris Gorupec

2.       Bársony Zoltán

3.       dr. Patkós Zoltán

3.  dr. Francia László

 

Férfi páros:

1.       Tóth László-dr. Dávid Gyula

2.       Dinnyés Gábor- Seres Zsolt

3.       Francia Csaba- Kecskeméti Zoltán

3.       Rekedt Zoltán- Boris Gorupec

Kövessen minket a Facebookon is!