Program 2014. március 19. 06:44

Újra Egészségnap a Darvasban

Képgaléria
Újra Egészségnap a Darvasban
Március 26-án, szerdán rendezik meg a Darvas József Általános Iskolában a hagyományos Egészségnapi rendezvényt.

A délutáni programok 14 órakor kezdődnek. Az alsó tagozatosok gerinc- és lábtornával kezdenek, lesz biológiai vetélkedő, totó, kézműves foglalkozás, interaktívtáblás kivetítés. A felső tagozatosokat vetélkedőkkel, floorball-házibajnoksággal, háztartási kémiával, a szülőket pedig vércukor, vérnyomás, testtömegindex méréssel várják.

16 órától divatbemutató színesíti a délutánt, majd a korábban meghirdetett rajzpályázatra beérkezett alkotások értékelése következik. A program alatt folyamatosan gyümölcs-kínálók kedveskednek a vendégeknek.

Mindenkit szeretettel vár a Darvas József Általános Iskola tantestülete

Kövessen minket a Facebookon is!