Sport 2015. július 6. 18:30

Ellepték az uszodát a sárgaruhások

Képgaléria
Ellepték az uszodát a sárgaruhások
A Kiskunfélegyházi Városi Strand és Uszodában rendezték meg július 5-én a Jövő Bajnokai program dél-alföldi régiójának soron következő felmérőjét, amely a Magyar Úszó Szövetség által meghatározott helyszínen volt.

A minden hónap első hétvégéjén esedékes felméréseken a versenyzők (2002- es és 2003-as születésű lányok és fiúk) két versenyszámban indultak el, 200 méter vegyes úszásban és 50 méteres egyénileg választott úszásnemben.

A Kiskunfélegyházi Úszó Egyesület versenyzője, Vízhányó András (Edzője: Kurucz Kornélia) is tagja a „sárga ruhásoknak”, akik már megkezdték a felkészülést a Budapesten megrendezésre kerülő 2017-es Úszó Világbajnokságra, valamint a 2021-es Vizes Világbajnokságra. A jó hangulatban lezajló időmérő végén váltóversennyel búcsúztak a fiatalok a félegyházi uszodától.

Kövessen minket a Facebookon is!