Helyi hírek 2015. július 17. 09:00

A nyári lazulásra igényt tartanak a Darvas téri gyerekek

Képgaléria
A nyári lazulásra igényt tartanak a Darvas téri gyerekek
Szülők és támogatók segítségével egy kis lazulásra várták a Darvas tér gyermekeit július 15-én az iskola udvarára. Jöttek is a fiatalok örömmel. Népszerű volt az aszfaltrajz verseny, a kézműves foglalkozás éppúgy, mint az arcfestés és a csillámtetoválás. De a sportvetélkedőkön is aktív volt minden gyerek.

A rendezvénnyel kapcsolatban Németi Hajnalka főszervező elmondta: nem volt nehéz a szülők és támogatók megnyerése, de ilyen keretek között csak egynapos programot tudtak vállalni. Mégis megtették (immáron nem első alkalommal), mert szeretnék felhívni a figyelmet arra, hogy mekkora igény van a nyári foglalkoztatásra. Remélik, hogy az elkövetkező években, hasonló összefogással, a város támogatásával, hosszabb nyári elfoglaltságot tudnak biztosítani a gyerekeknek.

s-r 

Kövessen minket a Facebookon is!