Sport 2015. július 20. 16:20

Körversennyel zárták az évet

Képgaléria
Körversennyel zárták az évet
A nyári leállást, pálya bezárást megelőzően házi körversennyel fejezték be a szezont a kiskunfélegyházi fallabdázók július 18-án. A tornán nem elsősorban az első helyért küzdöttek. Mindenki játszott mindenkivel, erőviszonytól, tudásszinttől függetlenül. Az összetartó esemény közös vacsorával, a Mozdulj Félegyháza SE gyűlésével zárult. A pálya a tervek szerint augusztus 10- 23. között zárva tart. Ősztől újult erővel -az idei évben megszokott módon -havi rendszeres tornákon küzdhetnek meg a fallabdázás szerelmesei.

Az idényzáró körversenyre két vegyes csoportot hoztak létre a szervezők, véletlenszerű sorsolással- mondta el Bali Cintia, fallabda pálya kezelő.

- A kemény mag jött el, összesen 10 fő versenyzett. Túl nagy meglepetés nem volt, a legjobbak most is kiemelkedtek, de a mostani nap nem arról szólt, hogy ki a legjobb, hanem a játékról, az összetartásról.

- Közös vacsorával értékeltük az évet. Az egyesületi tagokkal átbeszéltük a tapasztalataikat, megköszöntük munkájukat.

 

 

G. Z. 

Kövessen minket a Facebookon is!