Sport 2015. július 24. 18:00

Arany- és bronzérem a terepíjász OB-n

Képgaléria
Arany- és bronzérem a terepíjász OB-n
Az Alsóörsi SE Íjász Szakosztálya rendezte meg július közepén a 2015. évi Terepíjász Országos Bajnokságot. A KHTK –Fénypárducok Íjász Szakosztálya három fővel vett részt a kétnapos rendezvényen, ahová 139 fő nevezett az ország minden tájáról. Az alsóörsi Kőszínház melletti erdőben építettek fel a szervezők a 24 célos pályát. Az első napon méretlen, a második napon mért távokról lőttek az indulók. A 30-40 méteres távolságok és a 15-20 méteres szintkülönbségek is próbára tették az íjászok tudását.

Eredmények:

- Ifi lány történelmi íj kategóriában Vas Bianka aranyérmet szerzett.

- A felnőtt nők között Vasné Köteles Anita nagy küzdelemben bronzérmet nyert.

- A felnőtt férfi vadászreflex kategóriában Vas Tibor a középmezőnyben végzett.

 

 

Támogatók: Integrál Zrt. , Móra Ferenc Gimnázium

Vas Tibor

Fénypárducok
 

Kövessen minket a Facebookon is!