Helyi hírek 2015. augusztus 7. 14:30

„Két kezemmel” segítek

Képgaléria
„Két kezemmel” segítek
Jótékonysági kiállítással és vásárral zárult a Vöröskereszt Kiskunfélegyházi Egyesülete „Két kezemmel” programja. A Szakmaközi Művelődési Házban a tartós munkanélküliek és hátrányos helyzetűek által készített csipkéket, mobiltelefon tartókat, hűtőmágneseket és egyéb, kedves dísztárgyakat kínáltak eladásra. A bevételből tartós élelmiszerekkel támogatják a segítségre szorulókat.

A „Két kezemmel” program májusban indult. A hátrányos helyzetű, és tartósan munkanélküli emberek a Csillag Szolgáltató Központban és a Szakmaközi Művelődési Házban sajátították el a kézművesség rejtelmeit. Horgolt terítőiket, szőtteseiket és dísztárgyaikat az összegző kiállításon és vásáron értékesítették. A bevételből tartós élelmiszereket vásárolnak, amellyel a rászorulókat támogatják – mondta el Sinkó Melinda a Vöröskereszt helyi szervezetének vezetője.
 

s. r.


 

Kövessen minket a Facebookon is!