Sport 2015. augusztus 19. 10:45

A Kész Arénában táboroztak a kecskeméti kosaras lányok

Képgaléria
A Kész Arénában táboroztak a kecskeméti kosaras lányok
Edzőtábort rendezett Kiskunfélegyházán augusztus 16-19-e között a kecskeméti Mercedes- Benz Gyár Kosárlabda Akadémia. A klub lánycsapatainak serdülő kortól tartottak tréningeket a csarnokban. A kecskemétiek vezetőedzője Goran Milkovics mellett Guóth Ádám, Tóth Viktor és Nagy Dóra irányította az edzéseket. A korosztályos együttesek a bajnokságra készülve erőnléti, taktika és technikai elemeket gyakoroltak a foglalkozások során.

A kecskeméti Mercedes- Benz Gyár Kosárlabda Akadémia serdülő A kadet, junior és felnőtt gárdája egytől- egyig az országos bajnokságban szerepel.

Tóth Viktor korosztályos edző elmondta, elsősorban az alapozást szem előtt tartva állították össze a programot. Más tréninget tartanak a 15 éveseknek és mást a felnőtteknek. A felnőtteknél a taktikai elemek gyakorlására helyezik a hangsúlyt, míg a fiataloknál inkább a technikai elemeket csiszolják.

 

 

G. Z.

 

 

 

Kövessen minket a Facebookon is!