Sport 2015. augusztus 22. 16:30

Kecskemétiek nyerték a strandröplabda kupát

Képgaléria
Kecskemétiek nyerték a strandröplabda kupát
Nem fogadta kegyeibe az időjárás augusztus 22-én az Aranyhomok Kupa résztvevőit a félegyházi strandon. Az esős idő ellenére négy csapat nevezett a strandröplabda tornára. Kiskunfélegyházát a „Baggio és barátai”, valamint a „Zyklon-B” képviselte. Kecskemétről két csapat, a „Messziről jöttek” és a „Megtorlók” indultak el.

A versenyt körmérkőzéses rendszerben bonyolították le, mindenki játszott mindenkivel. Legjobban a „Megtorlók” szerepeltek, akik mindhárom mérkőzésüket megnyerték, így megszerezték a kupát. Mögöttük a két félegyházi csapat végzett. Pont nélkül az utolsó helyen a „Messziről jöttek” zártak.

A résztvevők éremmel és oklevéllel gazdagodtak.

 

 

G. Z. 

 

 

Kövessen minket a Facebookon is!