Sport 2015. augusztus 22. 19:00

Csattantak a pofonok

Képgaléria
Csattantak a pofonok
Nemzetközi Utánpótlás Ökölvívó Versenyt rendezett augusztus 22-én a korábbi Petőfi Sándor Általános Iskola tornatermében a hajdúszoboszlói Papp László Bokszakadémia félegyházi szakosztálya. A pofon partin 4 egyesület 22 öklözője ragadott kesztyűt. A felkészülést szolgáló versenyen a félegyháziak mellett kikindai és helvéciai ifjoncok, valamint a KSC tagjai léptek szorítóba.

A Ramocsa Sándor vezette félegyházi csapatból hét fiatal mérettette meg magát. A helvéciaiak közül hatan, a kikindaiaknál öt fő, míg a KSC tagjai közül négyen mérkőztek meg. A legkisebbek a serdülő korosztályú öklözők voltak 44 kilogrammal, a felnőttek kategóriájában 80 kilogrammban is láthattak összecsapást a nézők. 

A bunyót követően az érmeket Ladányi Endre adta át. 

 

 

G. Z.

 

 

 

Kövessen minket a Facebookon is!