Sport 2015. augusztus 23. 11:30

Nem bírt a Hetényegyházával a Vasutas

Nem bírt a Hetényegyházával a Vasutas
Két hárompontos csapat találkozott a megyei II. osztály északi csoportjának 2. fordulójában Kiskunfélegyházán a Vasutas pályán augusztus 22-én. A félegyháziak ellenfele a Hetényegyházi SC volt. A mérkőzésen a vendégek szerezték meg a vezetést, szünetben 1-0-ás előnyben voltak. Ezt követően a második félidő elején Makai Zoltán révén egyenlített a Vasutas (1-1). A hajrá végül a heténynek sikerült jobban, újabb két gól rúgva eldöntötték a mérkőzést. (1-3)

Bács- Kiskun Megyei II. Észak 2. ford. 2015. 08. 22.

Kiskunfélegyházi Vasutas- Hetényegyházi SC (0-1) 1-3

Gólszerzők: 53. p. Makai Zoltán ill. 34. p. Kenderes Zsolt, 68. p. Ponczok Tamás, 73. p. Kenderes Zsolt 

 

 

G. Z. 

 

 

Kövessen minket a Facebookon is!