Sport 2015. augusztus 29. 13:55

Sorsolásos páros teniszverseny kicsiknek és nagyoknak

Képgaléria
Sorsolásos páros teniszverseny kicsiknek és nagyoknak
Amatőrök ragadtak ütőt augusztus 29-én a Honvéd pálya melletti teniszpályákon, ahol a Kiskunfélegyházi Városi Tenisz Klub sorsolásos páros versenyt rendezett. A tornán hét gyermek és tizenkét felnőtt indult el. A kiírás szerint egyszerre négy pályán folytak a mérkőzések. A résztvevők fejenként öt találkozót játszottak. Mindenki egyénileg nevezett és fordulóról- fordulóra új párt kapott.

A jó hangulatú tornán az időjárás is kegyes volt a szervezőkhöz. Az estig tartó verseny győztese teniszlabdákkal és értemmel gazdagodott.

 

Eredmények:

 

Győztes : Dinnyés Gábor,

2. Szabó Péter,

3. Tóth János

 

Gyerekeknél: 1. Cseh Laura 2. Vidéki Marcell 3. Dinnyés Lili

 

G. Z. 

 

 

Kövessen minket a Facebookon is!