Sport 2015. szeptember 3. 13:30

Baráti íjásztalálkozó Kiskunfélegyházán

Képgaléria
Baráti íjásztalálkozó Kiskunfélegyházán
A Huszka József Hagyományőrző Egyesület Íjásztagozata és a KHTK - Fénypárducok Íjász Szakosztály tagjai idén nyáron már második alkalommal tartottak meghívásos íjászversenyt, ezúttal Kiskunfélegyházán.

Augusztus 30-án, vasárnap a KHTK pálya adott otthont a megméretetésnek, ahová a Szent Benedek középiskola íjászszakkörének versenyzői is meghívást kaptak. A 28 íjász a jó hangulatú versenyen 12 célt (lőlapok, 3D-s, 2,5D-s, ügyességi) meglőve mérhette össze tudását. A versengés mellett nagy hangsúlyt kapott a rendezvényen a tapasztalatszerzés, az íjászkapcsolatok ápolása.

A következő ilyen jellegű találkozóra egyéb kiskunfélegyházi érdekeltségű íjász csoportok meghívását is tervezik a szervezők. A Huszka József Hagyományőrző Egyesület Íjásztagozatának örömíjász versenye október 17-én, szombaton lesz Pálmonostorán.


Vas Tibor Fénypárducok


 

Kövessen minket a Facebookon is!