Sport 2015. szeptember 14. 13:20

Kétgólos előnyről bukott a Kiskunfélegyházi Vasutas

Kétgólos előnyről bukott a Kiskunfélegyházi Vasutas
Közel állt a bravúrhoz, az idegenbeli győzelemhez a Kiskunfélegyházi Vasutas a megyei II. osztály 5. fordulójában. A félegyháziak a Jakabszállás vendégeként egy félidő alatt Makai Zoltán és Kürtösi Szabolcs találatával kétgólos előnyre tettek szert (0-2). A hazai csapat a második félidő elején szűk tíz perc alatt kiegyenlített, majd a 68. percben a vezetést is átvette (3-2). A fordulatos mérkőzésen ezt követően még egyenlíteni tudott a Vasutas (3-3), de a hajrában újabb két jakabszállási gól született, így a vendéglátók otthon tartották mindhárom pontot (5-3). A félegyháziak három gólja ezúttal kevésnek bizonyult a pontszerzéshez.

Bács-Kiskun Megyei II. Észak 5. ford. 09. 13.
 

Jakabszállás KSE - Kiskunfélegyházi Vasutas (0-2) 5-3
 

Gólszerzők: 52. p. Gaál Márk, 54. p. Kullai Alex, 68. p. Gaál Márk, 79. p. Kovács Nándor, 80. p. Kullai Alex ill. 29. p. Makai Zoltán, 37. p. Kürtösi Szabolcs, 78. p. Kürtösi Szabolcs

 

 

G. Z.

 


 

Kövessen minket a Facebookon is!