Sport 2015. szeptember 19. 19:45

Hatból hat - Ismét győzött a KHTK a megyei I. osztályban

Hatból hat - Ismét győzött a KHTK a megyei I. osztályban
Zsinórban a hatodik mérkőzését nyerte meg, így továbbra is százszázalékos a megyei I. osztályban a Kiskunfélegyházi HTK labdarúgócsapata. A félegyháziak a 6. fordulóban Soltvadkerten szerezték meg a 3 pontot szeptember 19-én. A találkozón Csurka Ádám révén szerzett vezetést a KHTK, amire a hazaik részéről Soproni András válaszolt, de még a szünet előtt Némedi Norbert újfent előnyhöz juttatta a félegyháziakat (1-2). A 2. félidő elején Csurka Ádám, majd a hajrában Mizsei Ferenc is betalált, így újabb sikert könyvelhetett el a Kiskunfélegyházi HTK.

Bács-Kiskun Megyei I. 6. ford. 09. 19.

Soltvadkerti TE - Kiskunfélegyházi HTK (1-2) 1-4

Gólszerzők: 22. p. Soproni András ill. 9. p. Csurka Ádám, 35. p. Némedi Norbert, 48. p. Csurka Ádám, 81. p. Mizsei Ferenc 

 

 

G. Z.

 

 

 

 

Kövessen minket a Facebookon is!