Sport 2015. szeptember 20. 17:30

Sérülés is hátráltatta az alakuló serdülő kosaras csapatot

Sérülés is hátráltatta az alakuló serdülő kosaras csapatot
Nagykőrösön rendezték meg a nemzeti fiú serdülő bajnokság 1. fordulóját szeptember 20-án. A Félegyházi Térségi Sportiskola a Pityke KSE és a Békéscsabai KK ellen lépett parkettre. Simon Zoltán edző tanítványai rövid ideje készülnek együtt, az összeszokottság hiánya a pályán is megmutatkozott. Az együttesből Németh Donát a Nagykőrös elleni mérkőzésen megsérült, rá 4 hetes kényszerpihenő vár.

Nemzeti Fiú Serdülő Bajnokság, 1. forduló

„C” CSOPORT

Helyszín: Nagykőrös, Toldi Iskola sportcsarnoka (Ceglédi út 24.)

Időpont: 2015. szeptember 20. (vasárnap), 10:00 és 14:00

Pityke KSE – Félegyházi TSI 61 : 47

FTSI: Molnár Ádám 15, Szűcs Tibor 8, Nagy Bence 7, Kasza Hunor 6, Kincses Barnabás 6, Asztalos Dávid 2, Horváth Tamás 2, Szeri Gábor 1, Koncz Gábor -, Nemes Bence -, Kis-Czakó Máté -, Német Donát -.

Edző: Simon Zoltán

 

Félegyházi TSI – Békéscsabai KK 49 : 64

FTSI: Szeri Gábor 17, Molnár Ádám 10, Kincses Barnabás 5, Kelemen András 5, Kasza Hunor 4, Nagy Bence 4, Rácz Attila 2, Szűcs Tibor 2, Asztalos Dávid -, Horváth Tamás -, Kis-Czakó Máté -, Messzi-Szabó Dominik -.

Edző: Simon Zoltán

 

G. Z.

 

 

Kövessen minket a Facebookon is!