Sport 2015. szeptember 23. 18:45

A Tiszakécske nyerte a bajnokaspiránsok csatáját a kupában

A Tiszakécske nyerte a bajnokaspiránsok csatáját a kupában
A megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság két százszázalékos csapata, a tiszakécskei Duna Aszfalt TVSE és a Kiskunfélegyházi HTK nézett farkasszemet a Bács Megyei Kupa 3. fordulójában. Az összecsapást Tiszakécskén rendezték meg szeptember 23-án. A találkozón kécskeiek kerültek előnybe a 15. percben, amire Polgár Szabolcs a 22. minutumban válaszolt (1-1). A szünetben döntetlenre álltak a felek, azonban a második játékrész rögtön tiszakécskei góllal kezdődött, majd Dos Reis Teixeira révén már kettőre nőtt a különbség (3-1). A félegyháziak a mérkőzés hátralévő részében nem tudtak közelebb lopózni ellenfelükhöz, így a kécskeiek szerezték meg a győzelmet és jutották tovább a Bács Megyei Kupa 4. fordulójába.

Bács Megyei Kupa 3. ford. 09. 23.

Duna Aszfalt TVSE- Kiskunfélegyházi HTK (1-1) 3-1

Gólszerzők: 15. p. Szabó Dávid, 48. p. Bene Mihály, 58. p. Dos Reis Teixeira ill. 22. p. Polgár Szabolcs 

 

 

G. Z. 

 

 

 

Kövessen minket a Facebookon is!